Нові подробиці змагань: ще три бронзи у семенівських спортсменок з кікбоксингу додались до золота

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Нові подробиці змагань: ще три бронзи у семенівських спортсменок з кікбоксингу додались до золота

Нові подробиці змагань: ще три бронзи у семенівських спортсменок з кікбоксингу додались до золота

Як ми повідомляли раніше, семенівські спортсменки здобули п’ять золотих медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу у Вінниці – tinyurl.com/284jat76

Поспілкувавшись з тренеркою Анною Ткач про вдалі виступи дівчат, довідались про гарну новину: дівчата ще мають три бронзові медалі. “Через велику кількість поєдинків та учасників, через повітряні тривоги було важко стежити за результатами, тому медалі приїдуть до дівчат Новою Поштою”.

Отже, Софія Кузьменко має золото в номінації К1-лайт , а крім цього в номінації лайт-контакт отримала бронзу. Фрагменти її виступів можете переглянути за посиланням – www.youtube.com/shorts/99J0-1UVRco

Неллі Поклад вдалось вибороти дві бронзові медалі в номінаціях лайт-контакт та К1-лайт. Фрагменти її виступів можете переглянути на нашому YouTube каналі – www.youtube.com/watch?v=2C4HRjjIEMc

Аліна Охріменко теж показала найкращий результат та виборола два перших місця. Фрагменти виступу: youtu.be/Yp0deyJMAE4

Нагадаємо, що семенівська спортсменка Єва Гончаренко, яка зараз виступає за Чернігів, має два перших місця. Фрагменти її виступів знайдете за посиланням – www.youtube.com/shorts/fOjZoEMX-JA

Надія Ребенок “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення