Нетверезий, без прав та реєстрації: у Семенівській громаді поліція зупинила водія трактора

Нетверезий, без прав та реєстрації: у Семенівській громаді поліція зупинила водія трактора
Як повідомляє поліція Чернігівської області, днями під час патрулювання в одному із сіл Семенівської громади правоохоронці зупинили трактор за порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував 56-річний місцевий житель з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Водію запропонували пройти тест на приладі «Drager». Результат огляду показав 3,06 проміле, що перевищує допустиму норму (0,2 проміле) у понад 15 разів.
Під час подальшої перевірки з’ясувалося, що чоловік не мав права керування транспортним засобом, оскільки у нього було відсутнє посвідчення водія відповідної категорії. Крім того, він не пред’явив реєстраційний документ на трактор.
Поліцейські відсторонили водія від керування. На нього склали адміністративні матеріали одразу за трьома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:
– керування у стані сп’яніння;
– керування особою, яка не має права керування;
– відсутність реєстраційного документа на транспортний засіб.
Матеріали справи направлено до суду.
“Місцеві медіа”