Нагорода для фермера

Нагорода для фермера
Вчора,19 червня, в Чернігівській ОВА відзначили нагородами різного рівня фермерів.
Офіційно День фермера в Україні з’явився лише у 2024 році, однак представники сільського господарства заслуговували на слова вдячності завжди.
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник ОВА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш.
«В умовах обстрілів та економічної нестабільності для мене фермери Чернігівщини – герої. Дякую, що в цей непростий час берете на себе відповідальність за продовольчу безпеку та підставляєте плече в обороні», – наголосив В’ячеслав Чаус.
Ніна Лемеш акцентувала, що нинішнє скликання обласної ради включає чимало представників фермерських господарств, тож фермери можуть впливати на прийняття рішень в області.
За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва області, впровадження прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та з нагоди Дня фермера.
Подяку оголошено Сергію Шевкоплясу – голові фермерського господарства «СВ – АГРО ПЛЮС».
Джерело: surl.li/uqoum
“Місцеві медіа”