На Чернігівщині застосовано десять черг аварійних відключень

На Чернігівщині застосовано десять черг аварійних відключень
Як повідомляє АТ «Чернігівобленерго», в області застосовано графіки аварійних відключень (ГАВ).
Сьогодні, 23 січня, за вказівкою НЕК «Укренерго» обмеження електропостачання введено одразу для десяти черг споживачів. Графік діє до окремої вказівки диспетчера «Укренерго».
Перевірити інформацію щодо свого особового рахунку можна за посиланнями:
– у Telegram-боті: tg://resolve?domain=ChernigivOEbot
Джерело: АТ «Чернігівобленерго»
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...