Медики Семенівської підстанції реанімували пацієнтку під час транспортування

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Медики Семенівської підстанції реанімували пацієнтку під час транспортування

Дорогою з Семенівки до Корюківки бригада екстреної медичної допомоги повернула до життя жінку, у якої зупинилося серце. Про це повідомляє Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Пацієнтку з підозрою на інсульт перевозили із Семенівської лікарні до Корюківської ЦРЛ. У дорозі в жінки раптово сталася зупинка кровообігу. Парамедик Олександр Помозок та медичний технік Володимир Губар негайно розпочали реанімацію.

Комплекс заходів, що включав непрямий масаж серця, введення адреналіну та вентиляцію легень, тривав 16 хвилин. Завдяки професійним діям медиків у пацієнтки відновився кровообіг та самостійне дихання.

Попри виникнення судом під час подальшого руху, стан жінки стабілізували та доставили її до реанімаційного відділення Корюківської лікарні, де на неї вже чекали лікарі.

Джерело: КНП Чернігівський ОЦЕМД та МК go.mmedia.com.ua/nQNdVe

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення