Дрова безкоштовно збирай – оселю взимку обігрівай!

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Дрова безкоштовно збирай – оселю взимку обігрівай!

Дрова безкоштовно збирай – оселю взимку обігрівай!

Кабмін 30 липня постановив, що на період воєнного стану та протягом шести місяців після його скасування населення територій, де ведуться або велися бойові дії, може збирати хмиз та рештки деревини в лісі безкоштовно.

Але збирати ліс на дрова треба без використання бензо- та електропилок.

Збір має здійснюватися у присутності представника лісового господарства.

З 22 червня 2022 року Новгород-Сіверська та Семенівська територіальні громади входять до переліку таких територій – tinyurl.com/ykbrmfdk

Джерело: Верховна Рада України tinyurl.com/4xzv8ejd

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення