До Семенівки повернувся з полону військовослужбовець Станіслав Васюк

До Семенівки повернувся з полону військовослужбовець Станіслав Васюк
Інтернет-видання «Рідна Семенівка» повідомляє, що вчора до Семенівки повернувся Станіслав Васюк, який перебував у полоні три роки.
Наразі Станіслава чекає реабілітація у військовому госпіталі, після чого — повернення до звичного життя та зустрічі з рідними.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...