До Семенівки повернувся з полону військовослужбовець Станіслав Васюк

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

До Семенівки повернувся з полону військовослужбовець Станіслав Васюк

До Семенівки повернувся з полону військовослужбовець Станіслав Васюк

Інтернет-видання «Рідна Семенівка» повідомляє, що вчора до Семенівки повернувся Станіслав Васюк, який перебував у полоні три роки.

Наразі Станіслава чекає реабілітація у військовому госпіталі, після чого — повернення до звичного життя та зустрічі з рідними.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення