День безпеки

День безпеки
Вчора школярі Семенівської громади взяли участь у Дні безпеки, де учні та учениці мали змогу поставити рятувальникам будь-яке запитання і дізнатись важливу інформацію від ДСНС та навіть приміряти амуніцію. Діти також брали участь у гасінні уявної пожежі.
Команда “Агенції міських ініціатив” організувала конкурс малюнків “Як я бачу безпеку”, під час якого школярі проявили свої таланти. Переможці конкурсу отримали подарунки.
День безпеки у громаді організувала команда громадської організації «Агенція міських ініціатив».
“Маю глибоке переконання щодо необхідності організовувати такі заходи на прикордонні. Діти мають право отримувати інформацію про безпеку в інтерактивному форматі, адже завдяки емоціям їм легше запам’ятати й самі правила безпечної поведінки. На жаль, наразі на прикордонні працює дуже маленька кількість українських громадських організацій, а представникам міжнародних організацій туди заборонено їздити з міркувань безпеки. Але ж там живуть люди. І вони потребують нашої допомоги”, — висловлює свою думку виконавча директорка громадської організації “Агенція міських ініціатив” Тетяна Романова
Учасникам Дня Безпеки команда організаторів також подарувала флікери.
Проєкт «Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області» реалізується за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Джерело: tinyurl.com/29rsnrfc
“Місцеві медіа”