Через обстріли у Семенівці пошкоджено будинки та електромережі

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Через обстріли у Семенівці пошкоджено будинки та електромережі

Через обстріли у Семенівці пошкоджено будинки та електромережі

Протягом дня, 8 лютого, російські війська завдавали ударів по Семенівці. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Внаслідок влучань у місті зафіксовані пошкодження приватних осель. Також обстріли спричинили пориви ліній електропередач. Інформація про постраждалих у цій громаді не надходила.

Загалом по області за добу зафіксовано 34 вибухи. Військові зазначають, що значну частину ворожих дронів вдається збивати.

Джерело: В’ячеслав Чаус –

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення