Через обстріли у Семенівці пошкоджено будинки та електромережі

Через обстріли у Семенівці пошкоджено будинки та електромережі
Протягом дня, 8 лютого, російські війська завдавали ударів по Семенівці. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Внаслідок влучань у місті зафіксовані пошкодження приватних осель. Також обстріли спричинили пориви ліній електропередач. Інформація про постраждалих у цій громаді не надходила.
Загалом по області за добу зафіксовано 34 вибухи. Військові зазначають, що значну частину ворожих дронів вдається збивати.
Джерело: В’ячеслав Чаус –
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...