Армія рф атакувала прикордонне село на Новгород-Сіверщині

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Армія рф атакувала прикордонне село на Новгород-Сіверщині

Армія рф атакувала прикордонне село на Новгород-Сіверщині

Про це повідомив Вʼячеслав Чаус в своєму Телеграм-каналі.

«6 скидів з безпілотників. росіяни поцілили у підрозділ місцевої пожежної команди. Пошкоджене приміщення та службова автівка».

На щастя, обійшлося без жертв.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення