Армія рф атакувала прикордонне село на Новгород-Сіверщині

Армія рф атакувала прикордонне село на Новгород-Сіверщині
Про це повідомив Вʼячеслав Чаус в своєму Телеграм-каналі.
«6 скидів з безпілотників. росіяни поцілили у підрозділ місцевої пожежної команди. Пошкоджене приміщення та службова автівка».
На щастя, обійшлося без жертв.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...