Аллу Макарову та Сергія Півторацького Президент нагородив медалями

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Аллу Макарову та Сергія Півторацького Президент нагородив медалями

Аллу Макарову та Сергія Півторацького Президент нагородив медалями

20 січня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”.

За значні заслуги у зміцненні української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку було нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня медичну директорку “Семенівської міської лікарні” Аллу Маркову.

Також нагородили медаллю “За працю і звитягу” електромонтера бригади Семенівської дільниці відокремленого підрозділу Корюківського району електричних мереж АТ “Чернігівобленерго” Сергія Півторацького.

Про це йдеться на сайті Президента.

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення