Аллу Макарову та Сергія Півторацького Президент нагородив медалями

Аллу Макарову та Сергія Півторацького Президент нагородив медалями
20 січня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”.
За значні заслуги у зміцненні української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку було нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня медичну директорку “Семенівської міської лікарні” Аллу Маркову.
Також нагородили медаллю “За працю і звитягу” електромонтера бригади Семенівської дільниці відокремленого підрозділу Корюківського району електричних мереж АТ “Чернігівобленерго” Сергія Півторацького.
Про це йдеться на сайті Президента.
“Місцеві медіа”